Momentálna situácia nám prináša množstvo otázok a z každej strany sa na nás valí veľké množstvo neoverených informácií. Medzi aktuálnu tému patrí aj užívanie „déčka“ v boji proti vírusom. Poďme sa spolu pozrieť, čo je dôležité o tomto vitamíne vedieť.
Ak plánujete bábätko je dobré Vaše telo pripraviť na zmeny, ktoré sa príchodom očakávaného potomka v tele udejú. Čo Vaše telo potrebuje a ako ho čo najlepšie priraviť na tehotenstvo sa dozviete v článku. Pripravili sme pre Vás veľmi zaujímavé čítanie.
Vedeli ste, že kyselina hyalurónová okrem vypnutia pleti a vrások, Vám dokonale zhydratuje pleť, pomôže pri boji s akné a dokáže pomôcť aj s bolesťami kĺbov? Táto čarovná molekula, ktorá sa bežne nachádza v našom tele sa vekom žiaľ stráca. Je účinné ju dopľňať? Stačí mi krém alebo ju mám užívať aj vnútorne? Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto zázračnej molekule, čítajte!
Máte zbalené? Opakovane si precházdate v hlave či ste na niečo nezabudli? Pozrite si náš článok pre overenie.
Určite ste už počuli o tom, že niektoré kombinácie liekov môžu mať nepriaznivé účinky na Vaše zdravie. No nemusí to byť len kombinácia liekov, ale aj vitamínových doplnok, prípadne čajov. V tomto článku som sa rozhodla Vám vypísať pár najčastejších nevhodných kombinácií, ktorých sa nevedomky dopúšťame.
Zobraziť 1 až 5 z 18 (1 strán)