Vianočné Klorane 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Zľava 5€
  17,64 € Skladom

  1. Avoine shampoo (200 ml) - Šampón s ovseným mliekom na každodenné používanie.2. Avoine baume (150 ml) - Balzam napomáha rozčesávaniu vlasov.3. Avoine dry shampoo (150 ml) - Suchý šampón s ovsenným mliekom - veľmi jemný.

  17,64 €
 • Zľava 5€
  18,30 € Skladom

  Balíček Klorane obsahuje:Šampón s esenciálnym výťažkom z olív bol vyvinutý pre zrelé vlasy. Obnovuje rovnováhu vlasovej pokožky a regeneruje vlasy stenčené vekom. Vlasy získavajú hustotu do hĺbky a vyzerajú silnejšie. Balzam na vlasy s výťažkom z olív. Suchý šampón s ovsenným mliekom - veľmi jemný.

  18,30 €
 • Zľava 5€
  18,29 € Skladom

  Akciové balenie KLORANE - rituál na suché a poškodené vlasy - obsahuje:Šampón s BIO maslom cupuaçu obnovuje a vyživuje vlasové vlákno do hĺbky. Vlasy sú posilnené, dlhodobo hebké, pružné, lesklé a ľahšie sa rozčesávajú. Je ideálny pre vlnité a kučeravé vlasy. Balzam na vlasy s BIO maslom cupuaçu. Suchý šampón s ovsenným mliekom - veľmi jemný.

  18,29 €
 • Zľava 5€
  17,70 € Skladom

  Akciové balenie KLORANE - rituál pre objem vlasov obsahuje:Šampón na vlasy s ľanovými vláknami - posilňuje vlasy a dodáva im objem od korienkov.   Balzam na vlasy s ľanovými vláknami - napomáha rozčesávaniu a vlasom dodáva tvar a objem od korienkov až ku končekom   Suchý šampón s ovsenným mliekom - veľmi jemný.

  17,70 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek